TÜRKİYE
AİLE HEKİMLİĞİ
VAKFI
T u r k i s h    F o u n d a t i o n     o f    F a m i l y    M e d i c i n e 

9. İstanbul Aile Hekimliği Kongresi 18 - 19 Nisan'da Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü'nde gerçekleştirildi

Bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen İstanbul Aİle Hekimliği Kongresi sizin de bildiğiniz gibi katılımcılarının her yıl hevesle takip ettikleri bir bilimsel etkinliktir.

Adında İstanbul'un geçtiği tüm bilimsel etkinlikler gibi bu da İstanbul'da görev yapan hekim ve sağlık çalışanları için ayrı yeri olan, ayrıca önceki yıllarda ulusal ve uluslar arası katılımlarla rüştünü kanıtlamış bir kongredir.

Kongremiz bu yıl 18 - 19 Nisan 2014 tarihleri arasında Acıbadem Üniversitesi Ataşehir Kerem Aydınlar Kampüsü'nde gerçekleşti.

TAHEV'in girişimleri ve Acıbadem Üniversitesi'nin de destekleri sayesinde Acıbadem Üniversitesi'ne ait uygulama laboratuvarlarında gerçekleşen Kurslar ve CASE çalışmaları katılımcıların yoğun ilgisini çekti, hatta "bu tarz bir eğitimle ilk kez karşılaştıklarını ve çok yararlı bulduklarını" ifade eden çok sayıda hekimin bu olumlu tepkileri, gerek TAHEV tarafında gerekse Acıbadem Üniversitesi tarafında bu konudaki işbirliğinin devamı yönünde görüşler oluşmasına neden oldu.

İstanbul'un en güzel mevsiminde sabahları bahar yağmuru, öğleden itibaren ise bahar güneşi ile keyifli ve verimli bir etkinlik daha son buldu. İstanbul Aile Hekimliği Kongresi'nin 10. yılında buluşmak dileğiyle.

www.aileistanbul.org